Startside
Enkeltresultat stemner
Samanlagt
Jamnast resultat
Beste plassiffer
Beste enkeltresultat 3-5
Søk
Statistikk
LIVE/Resultat
Heimesida
Stemne
select
Farnes
Hafslo
Knipenborg
Leikanger
Sogndal
Klasse
select
R
ER
J
EJ
V65
V73
NV
1
2
3
4
5
3-5
V55
JEG
AG3
HK416
Plass
Navn
Skytterlag
Klasse
Poeng
Sentrum
1
Elina Østerbø
Oppedal/Brekke
R
346
9
2
Mathilde Håvåg Wergeland
Oppedal/Brekke
R
344
10
3
Mathias Hamre
Time
R
343
13
4
Amalie Mortensen Torbal
Oslo Østre
R
343
12
5
Emma Helene Heiaas
Ski
R
343
11
6
Jens Olsrud Østli
Tangen
R
342
13
7
Teodor Klokset Lilleng
Engesetdal/Skodje
R
341
16
8
Nora Sæterøy Høybakk
Langevåg
R
341
14
9
Knut Ola Skogen
Ringebu og Fåvang
R
341
9
10
Dagrun Laugerud Skaug
Jondalen
R
340
17
11
Kristin Husum
Leikanger
R
340
13
12
Eskil Grøterud
Sigdal
R
340
10
13
Jørgen Humlestøl Njøs
Leikanger
R
339
14
14
Nora Aadland Flatås
Stord
R
339
10
14
Andreas Øvrebø
Skurdalen og Dagali
R
339
10
16
Mathea Yndesdal
Oppedal/Brekke
R
339
8
16
Lena Marie Haugsvær
Oppedal/Brekke
R
339
8
16
Ørjan Frøysadal Hauge
Sunnylven
R
339
8
19
Sindre Fardal
Norum
R
338
12
20
Ida Ulberg Hagavold
Stjernen
R
338
8
21
Sofie Nundal Havro
Knipenborg
R
337
11
22
Ingvild Eikevik
Sogndal
R
337
9
23
Emma Sikle Mathiesen
Ringebu og Fåvang
R
337
7
24
Adelheid Røttingen Møller
Os
R
336
10
25
Aleksander Sjåstad Børresen
Farnes
R
336
4
26
Eirik Navelsaker
Flesberg
R
335
6
27
Ingrid Husum
Leikanger
R
334
16
28
Rebekka Bjørnestad
Meland
R
333
7
29
Trygve Foss Mathisen
Blaker
R
332
10
30
Elida Myklebust Valaker
Knipenborg
R
332
8
31
Tia Øy Vigdal
Farnes
R
332
7
32
Brede Svelstad
Lesja
R
332
6
33
Sivert Håvåg
Oppedal/Brekke
R
332
5
34
Viktoria Haga Øvrevik
Gann
R
330
10
34
Synne Laastad
Os
R
330
10
36
Edvard Haugen
Lom og Skjåk
R
328
4
37
Ola Syver Håkenstad
Lesja
R
327
7
38
Alexander Lunden
Norum
R
327
4
39
Celina Utskot Bråthun
Hardanger
R
325
8
40
Linus Todnem Svardal
Fana
R
324
8
41
Ole Johan Dale
Hyllestad
R
324
7
42
Magnus Håland Moen
Leikanger
R
322
6
43
Hannah Aurora Rutledal
Gula
R
320
2
44
Jonas Hatlem Falch
Bergen
R
319
5
45
Andreas Segelstad
Ringebu og Fåvang
R
319
4
46
Aron Røyset Erstad
Langevåg
R
319
1
47
Karstein Sjøthun Kvam
Hafslo
R
318
4
48
Endre Økland
Hardanger
R
317
4
49
Lina Riksheim
Hovdebygda og Ørsta
R
316
4
50
Morten Hovland
Knipenborg
R
315
7
51
Sara-Sofie Hegg
Hegg
R
315
5
52
Noah Q Olafsen
Ådal
R
313
4
53
Amalie Eide Aase
Hardanger
R
311
2
54
Mariell Nesbø Sælensminde
Bergen
R
311
1
55
Andreas Valde
Engesetdal/Skodje
R
310
4
56
Camilla Myklebust Aurstad
Vartdal
R
305
4
57
Lars-Erik Lunde
Reinskytten
R
304
4
58
Christian B. Kronstad
Geilo
R
296
2
59
Anne Irgens-Hagevik
Os
R
293
1
60
Olve Gjerde
Langevåg
R
266
1
61
Andreas Kjønstad Halvorsen
Flesberg
R
228
2